Yılın İlk Günü Akyaka’ dayız..

  Ne zamandır dostlarımızla bir etkinlik yapamıyoruz. Hepimiz için yoğun ve yorucu geçen bir yıldan sonra zar zor bir araya geldik. Nedai ve Berna çifti için çok yoğun geçen bir evlilik hazırlık dönemi, arkasından evlilik, ardından devam eden iş/dershane sürecinden sonra nihayet görüşebildik. Şevket ve Tuba çifti ise hem yoğun, hem yorucu, hem de çok büyük kayıpların olduğu bir yıl olarak geçti. Bu kadar zor ve üzüntülü geçen bir yılın ardından bence tek güzel şey Zeynep bebeği bekliyor olmamız. Biz ise yani Ayşem ve ben, iş yorgunlukları, düğünlerimiz derneklerimiz, yine kayıplarımız derken yoğun ve üzüntülü geçen bir yılı bitirdik. Böyle geçen bir yılın ardından yeni yıla dostlarımızla olmak istedik ve toplandık. Akşam güzel bir yemekten sonra uzun ve keyifli bir sohbet muhabbet yaptık. Uzun zamandır da bu şekilde oturamadığımızın verdiği heves ile gece geç saatlere kadar oturduk.

  Yılın ilk günü Akyaka’dayız

  Sabah da güzel bir kahvaltı ile yeni yıla başladık. Akyaka’ yı bilenler azmak başında birçok güzel kahvaltı, restoran tarzı mekanlar var. Biz de sakin ve huzur dolu Akyaka’ yı tercih ettik. Çünkü daha sonra hem Akyaka’nın, hem de güzel havanın tadını çıkartmak istedik. Aşağıda geçirdiğimiz zamanı kameraya alarak derlemeye çalıştım. Tabi bu işlerde amatör olduğum için eksiklerim var. Bu eksiklikler için şimdiden özür dilerim.

  Şimdilik benden, bizden, dostlarımdan bu kadar. Her türlü beğeni, eleştiri, yorumlarınızı bekliyorum.

  Digiqole Ad

  İlgili Yazı

  2 Comments

  • Sizinle vakit geçirmek çok güzeldiherşey için çok teşekkür ederiz videoda çok güzel olmuşş daha nice nice turgut ayazlı bol çocuklu mutlu huzurlu yılarımız olsun

   • İnşallah Bernacım daha nice zamanlarda bol bol otururuz inşallah 🙂 Zaten fazla uzatmadan tekrarlayalım 😀

  Leave a Reply

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir