2. Geleneksel Çiğ Köfte Toplantısı

  Geçtiğimiz ay içerisinde gerçekleştirdiğimiz çiğ köfte etkinliğimizin ikincisini de gerçekleştirdik. O gün bile kendi içimizde takılıyorduk ki artık geleneksel hale getirmek lazım diye. Zaten birden sonra düzenli yapılırsa geleneksel etkinlik olur. Bizde bir ikincisi ve devamı gelsin diye geleneksel hale getirmeye karar verdik.

  Sağ olsun dostlar sayesinde ikinci etkinliğimizi gerçekleştirdik. Zaten her zaman amaç sohbet muhabbet etmek. Tabi ana tema çiğ köfte olsa da video ve fotoğraf çekerek toplantımızı sosyal medyaya taşıyoruz. Her ne kadar kameramızı evde unutsak da telefon ile kısa bir video yapmaya çalıştım. Zaten daha önce de söylediğim gibi video çekme ve düzenleme konusunda çok amatörüm. Yine de mizah amaçlı çektiğim videoları beğeneceğinizi düşünüyorum.

  Sahnede bu kez Can var. Bize hem ev sahipliği hem de yoğurma ile büyük katkı sundu. Taner abinin geç gelmesi nedeniyle Can hazırlıklara başlayarak, naif bir şekilde çiğ köfteyi yoğurmaya başladı.  Sonradan bu işin ustası olan Taner abi de aramıza katılıp köfteyi yoğurarak şanını taçlandırdı. Ebubekir abim bildiğiniz gibi koordinatör olarak köşesinde bizleri ve benim misafirim olan Kayın babam ve annemi sohbetiyle şenlendirdi 😀 Yine Sibel abla, Safinaz abla, Hatice ‘ve eşim Ayşe ‘ye emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  Bizleri evlerinde misafir ederek ağırlayan Can&Hatice çiftine öncelikle teşekkür ediyorum.

  Yapmış olduğumuz toplantı ve çekmiş olduğumuz video hakkında eleştiri, yorum ve beğeninizi bekliyorum.

  Bir sonraki 3. olacak geleneksel çiğ köfte toplantımızda görüşmek üzere. İyi günler dilerim.

  Digiqole Ad

  İlgili Yazı

  Leave a Reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir