2. Geleneksel Çiğ Köfte Toplantısı

Geçtiğimiz ay içerisinde gerçekleştirdiğimiz toplantımızın ikincisini de gerçekleştirdik. O gün bile kendi içimizde takılıyorduk ki birinci geleneksel çiğ köfte toplantımız diye. Zaten ilk olan toplantı geleneksel olamaz. Bizde bir ikincisi ve devamı gelsin diye kendi içimizde algı oluşturmaya çalıştık. Sağ olsun dostlar sayesinde ikinci toplantımızı (sohbetimizi) gerçekleştirdik. Zaten her zaman amaç sohbet muhabbet etmek. Tabi ana tema çiğ köfte olsa da video ve fotoğraf çekerek toplantımızı buralara taşıyoruz. Her ne kadar kameramızı evde unutsak da telefon ile kısa bir video yapmaya çalıştım. Zaten daha önce de söylediğim gibi video çekme ve düzenleme konusunda çok amatörüm. Bunun için çektiğimiz videolarda olan eksikliklerle ilgili şimdiden özür diliyorum.

Şimdi gelelim ikinci geleneksel çiğ köfte toplantımıza. Sahnede bu kez Can var. Köftemizi yoğurma işi Can’ daydı. Taner abim teknik arızadan kaynaklanan sebeplerden dolayı aramıza biraz geç katıldı. Ama yine her zaman ki gibi köftemizin finalini yaparak şanını taçlandırdı. Ebubekir abim bildiğiniz gibi koordinatör olarak köşesinde bizleri ve benim misafirim olan Kayın babam ve annemi sohbetiyle şenlendirdi 😀 Yine Sibel abla, Safinaz abla, Hatice ‘ye  emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Bizleri evlerinde misafir ederek ağırlayan Can&Hatice çiftine öncelikle teşekkür ediyorum.

Yapmış olduğumuz toplantı ve çekmiş olduğumuz video hakkında eleştiri, yorum ve beğeninizi bekliyorum. Ayrıca Youtube Kanalıma abone olmanızı bekliyorum.

Bir sonraki 3. olacak geleneksel çiğ köfte toplantımızda görüşmek üzere. İyi günler dilerim.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.